Ospatar

Ospatar

Posted 5 luni ago

ATRIBUTII:
• Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
• Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
• Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.
Sarcini si indatoriri specifice:
• Servirea exemplara a clientilor;
• Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.
Responsabilitati ale postului:
• Asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii facturilor;
• Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite.
Autoritatea postului:
• Este autorizat sa asigure servirea impecabila a clientilor cu produsele/mancarurile/bauturile comandate de catre acestia

CERINTE:
• Experienta anterioara in supervizarea sau managementul Alimentatiei Publice si industria turismului;
• Cunoaste limba engleza la un nivel mediu
• Aptitudini de conducere si munca in echipa;
• Orientare spre client si excelente abilitatie interpersonale si de comunicare; capacitate de a lucra sub presiune si de a respecta termenele limita;
• Aptitudini de management al timpului.

Oferim:

  • Pachet salarial cu tichete de masa si o masa calda pe zi
  • Sporuri conform legii
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

A valid email address is required.
A valid phone number is required.